Přeskočit na obsah

Objevte svoje talenty. Rozvíjejte svůj potenciál. Najděte spokojenost v práci i v životě.

Objevte svoje talenty.

Rozvíjejte svůj potenciál.

Najděte spokojenost v práci i v životě.

Pomáhám odhalit vaše silné stránky. Systematicky vás provedu při jejich rozvoji. 

Během spolupráce odkrýváme vaše možnosti. Identifikujeme vaše talenty, i co je sabotuje v jejich rozvoji. Hledáme cesty, jak z nich můžete ještě více těžit nejen v pracovním, ale i osobním životě.

Pomáhám nahlédnout do hloubky potenciálu, který v sobě máte. Provedu vás vaším tématem, ať už je to rozhodnutí v rámci vaší další kariéry nebo orientace v nepřehledné současné profesní situaci.

Zaměřuji se na kariérní a profesní rozvoj. Nicméně práce a osobní život jsou od sebe neoddělitelné, takže se během našich setkání často dotkneme i osobních témat. 

Jsem akreditovaná profesionální koučka, absolventka intenzivního koučovacího výcviku ve společnosti Koučink Centrum dle standardů International Coaching Federation. Dodržuji etický kodex této organizace, pracuji podle kompetenčního rámce ICF a i nadále se v koučinku vzdělávám. 

Pro diagnostiku talentů používám nástroje české vzdělávací společnosti TALENT KOMPAS. Jsem také jejich certifikovaným průvodcem při výkladu výsledků talentových testů.

O co se můžu opřít během výběrového řízení?

Proč mám problém mluvit před větším množstvím lidí?

Kdy mě už taky konečně povýší?

Je to dobrý nápad chtít změnit obor?

Tápete ve vašem dalším profesním směřování?

Potřebujete nastavit zrcadlo vašemu rozhodování?

Má vaše vize nejasné obrysy a chcete si je dokreslit?

Hledáte další možnosti, jak vaši situaci řešit, protože jste už na dně svých nápadů?

Co vám spolupráce se mnou přinese?

Jak objevíte svoje talenty?

Talentové testy TALENT KOMPAS jsou srozumitelné a reflektují podmínky lokálního trhu. Vyplnění kompletní verze pro získání přehledu všech 29 talentů zabere přibližně hodinu. Výsledky vám dorazí e-mailem téměř obratem.

Domluvte si sezení s výkladem

Výklad trvá 45-60 minut a probíhá on-line přes Google Meet. V jeho průběhu zasadím vaše talenty do širšího kontextu a ukážu na synergie mezi nimi. Podíváme se spolu na faktory, které vás v jejich rozvoji brzdí, a doporučím, jak s těmito brzdami pracovat. Jeho cena je 2 500,- Kč.

Dlouhodobá spolupráce při vašem rozvoji

Pokud se rozhodnete na rozvoji svých talentů dále pracovat, provedu vás tímto procesem formou dlouhodobého koučování.

Proč právě já?

Jak probíhá koučování?

Začneme s 30minutovou online schůzkou

Seznámíme se, řeknu vám pár věcí o sobě, vyjasníme si očekávání, jaký je váš záměr a představa spolupráce a proč chcete koučink absolvovat. Domluvíme se na termínu prvního sezení. To může proběhnout online, telefonicky nebo osobně dle domluvy.

První sezení

Trvá 60 minut. Během něj si vyzkoušíte, jak vám spolupráce a komunikace se mnou vyhovuje.  Když si nesedneme, za sezení neplatíte a ve spolupráci nepokračujeme. 

Dlouhodobá spolupráce

Pokud se rozhodnete pokračovat, dle domluvy vystavuji fakturu na balíček 5 sezení za 10 500,- Kč nebo 10 sezení za 21 000,- Kč.

Každé sezení trvá 60 minut. Pro odpovídající účinek doporučuji setkání absolvovat v rozestupech 2-3 týdnů. Koučování probíhá online, telefonicky nebo osobně dle předchozí domluvy.

V případě, kdy se nemůžete na domluvené sezení dostavit, je třeba ho zrušit nejpozději 48 hodin předem. Při pozdějším zrušení je setkání odečteno z celkového počtu hodin, jako by se uskutečnilo.

Domluvte si úvodní 30minutovou online schůzku

Probereme, jakou situaci řešíte a jak vám můžu pomoci. Schůzka probíhá přes Google Meet a je bezplatná.

Co o spolupráci říkají mí klienti...

S Michaelou Tréglovou jsem absolvovala svůj první coaching, doteď jsem s podobným typem sezení neměla žádnou zkušenost. Bylo velmi zajímavé sledovat, jak vás Michaela velmi nenásilnou formou dovede k nadhledu, hlubšímu přemýšlení nad daným tématem i jakési vizualizaci, jak by vše mohlo vypadat v budoucnosti. Michaela pokládala dobré otázky a na konci našeho sezení jsem odcházela s mnohem lehčí hlavou a pocitem, že jsem se dokázala v daném tématu sama posunout. I když jsem nedostala konkrétní rady, díky Michaele dovedete nad tématem přemýšlet trochu jinak, do detailu a odpovědi se pak dostaví samy. Děkuji a ráda doporučuji.

Pavla Urban

Naše sezení bylo příjemné, otevřené a zároveň i náročné. Zamyslet se nad tématy, otevírat sebe, je vždy něco, co mě dost vyčerpává, ale zároveň i motivuje. Pomohlo mi v tom, že jsem otevřela jedno konkrétní téma, které jsem do hloubky rozebrala, a na konci jsem měla jasný SMART plán, co dál. Sezení mi nepřineslo až tak nové pohledy, koučink už jsem zažila vícekrát, jako spíš znovuobjevení jeho smyslu a efektu, který to má. I přes pro mě náročné povídání se vždy doberu výsledku, který mi dává smysl. Sama bych si to téma takhle do hloubky určitě nerozebrala. Spolupráce mi pomohla nastavit si smysluplnou cestu, jak řešit dané téma se všemi SMART aspekty. Otevřela mi zase oči v tom, že i když je doba uspěchaná a času málo, stojí za to koučink vměstnat do svých priorit. Díky, Míšo, nebyly jsme spolu naposledy.

Kristýna Svobodová

Díky sezení jsem získala jasnější pohled na mojí současnou situaci. Dopracovala jsem se k hlavní překážce a jasně si definovala a nastavila kroky k jejímu překonání, takové, které vím, že zvládnu pravidelně aplikovat. To mi přineslo klid a pocit, že to zvládnu. Sezení s Míšou bylo příjemné a formou onlinu velmi pohodlné.

Milada Karasová

Sezení s Míšou mi otevřelo oči a pomohlo mi vzít v potaz další nové aspekty mého budoucího směrování. Má očekávání ze sezení nebyla velká, protože jsem měla pocit, že si sama dokážu zhodnotit všechny aspekty potřebné pro strategické rozhodování. Během konzultace jsem nicméně přišla na věci, které bych sama zcela jistě nebyla schopna objevit. Díky vhodně nastavenému dialogu s koučkou jsem si dokázala uvědomit své vlastnosti a zkušenosti, které by mě měly v budoucnu posunout správným směrem, které bych do té doby neuměla identifikovat. Spolupráce mi pomohla utřídit si myšlenky a lépe vyhodnotit (pozitivně i negativně) cíle, které jsem si stanovila. Sezení mi nedalo finální rozřešení nebo neurčilo volbu, kterým směrem se mám udávat, nicméně to jsem ani nečekala, v mém případě to není reálné a kouč by zřejmě potvrdil, že toto ani není náplní sezení. Každopádně mé myšlenky jsou teď lépe srovnané, dokážu se lépe orientovat v tom, co chci a co nabízím, jakou mám hodnotu. Děkuji za toto sezení, velmi doporučuji.

Lucie Candrová

Test talentů TALENT KOMPAS je intuitivní a vyplňování mě bavilo. Kupodivu na 145 otázek to s jednou pauzou i uteklo. Zaujal mě výstup ve formě silných i rozvojových stránek. Uvítal jsem možnost si ihned stanovit SMART cíl se škálovatelnými akčními kroky.

Petr Rozkošný, MBA

Coach & mentor, www.mindaware.cz

Chci si objednat svoji konzultaci

    Ing. Michaela Tréglová | Zahradní 402 | 511 01 Turnov | IČ: 74824279

    michaela@treglova.cz