Přeskočit na obsah

Šetřete svůj čas, peníze i energii

Šetřete svůj čas, peníze i energii

Jenže jak na to? Jak to udělat, když máte pocit, že se ztrácíte pod každodenní rutinou, řešíte jen aktuální “hořáky” a akutní situace? A přitom jen jakoby z dálky pozorujete, jak přicházíte o klienty, protože na nové zakázky nebo rozvojové projekty nemáte čas…

Na téma procesů a jejich řízení jsem se dost obsáhle rozepsala v časopise Starting Up. Dokonce bych řekla, že je to zatím moje vůbec nejobsáhlejší dílo, které jsem na téma procesů vytvořila.

A vzala jsem to skutečně “zugrund”. 🙂 Od nudné teorie a rozdílu mezi procesy a projekty, až po konkrétní tipy, jak s jejich řízením začít, jak s nimi pracovat a jak využít jejich potenciálu, když je ve své firmě zavedete.

Speciálně pro své čtenáře mám odkaz na kompletní vydání tohoto čísla e-magazínu. Můj článek najdete přímo na stranách 49–54. Ale pokud se vám v něm nechce listovat, pro vaši rychlejší orientaci ho přidávám přímo sem.

Šetřete svůj čas, peníze i energii - část první
Šetřete svůj čas, peníze i energii - část druhá
Šetřete svůj čas, peníze i energii - část třetí
Šetřete svůj čas, peníze i energii - část čtvrtá

A co vy? Vážně mě zajímá, jak s procesy pracujete ve své firmě. Co vás v článku zaujalo? Jaké tipy vyzkoušíte? Pusťte se do toho určitě hned. Není na co čekat. Těším se na vaše postřehy a komentáře.

Vaše pořádkumilovná

Míša Tréglová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *