Přeskočit na obsah

Jak zrevidovat procesy, aby vám i nadále dobře sloužily

Jak na revizi procesů

Přelom roku patří mému novému článku do Caflou akademie. A téma se celkem hezky nabízelo – audit a revize stávajících procesů.

Rekapitulujete, co se u vás v předchozím období stalo, co se vám podařilo, s čím jste pohnuli? A tvoříte si plány pro rok nový, které vás posunou ve vašem byznysu zase o kousek dál? A teď nemluvím o nějakých osobních předsevzetích. Teď mám na mysli projekty, akční plány a konkrétní kroky, které chcete v tom následujícím období uskutečnit. Co do těch svých nových projektů zahrnout i revizi procesů, které, jak pevně věřím, máte už teď ve své firmě zmapované?

Proč je dobré stávající procesy pravidelně revidovat a jak se s tím můžete popasovat, jsem sepsala v dalším článku pro Caflou.

Přelom roku se k tomu přímo nabízí, ale audit procesů můžete provádět pravidelně i v jeho průběhu. Ostatně i na audit procesů si můžete vytvořit proces. 😉

A jak jste na tom s procesním auditem vy? Pusťte se do toho a napište mi sem, jak jste postupovali. Jaké výsledky z vaší revize vyplynuly a jak s nimi dál pracujete? Budu ráda za vaše postřehy, podělte se o ně v komentářích.

Cokoli vás v článku zaujme nebo chcete svoje procesy zrevidovat, jen nevíte, jak přesně na to a odkud začít, napište mi na michaela@treglova.cz. Ráda vám s tím pomůžu.

Vaše pořádkumilovná

Míša Tréglová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *